گروه A
12 جون (22 خرداد)
برزيل - کرواسي (سائوپائولو ساعت 17 به وقت محلي)
13 جون (23 خرداد)
مکزيک ـ کامرون (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلي)
17 جون (27 خرداد)
برزيل ـ مکزيک (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
18 جون (28 خرداد)
کامرون ـ کرواسي (مانائوس ـ ساعت 15 به وقت محلي)
23 جون (2 تير)
کامرون ـ برزيل (برازيليا ـ ساعت 17 به وقت محلي)
کرواسي ـ مکزيک (رسيف ـ ساعت 17 به وقت محلي)
گروه B
13 جون (23 خرداد)
اسپانيا ـ هلند (سالوادور ـ ساعت 16 به وقت محلي)
شيلي ـ استراليا (کوئيابا ـ ساعت 18 به وقت محلي)
18 جون (28 خرداد)
اسپانيا ـ شيلي (ريودوژانيرو ـ ساعت 19 به وقت محلي)
استراليا ـ هلند (پرتوآلگره ـ ساعت 13 به وقت محلي)
23 جون ( 2 تير)
استراليا ـ اسپانيا (کورتيبا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
هلند ـ شيلي (سائوپائولو ـ ساعت 13 به وقت محلي)
گروه C
14 جون (24 خرداد)
کلمبيا ـ يونان (بلوهورزونته ـ ساعت 13 به وقت محلي)
ساحل عاج ـ ژاپن (رکيفه ـ ساعت 19 به وقت محلي)
19 جون (29 خرداد)
کلمبيا ـ ساحل عاج (برزيليا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
ژاپن ـ يونان (ناتال ـ ساعت 19 به وقت محلي)
24 جون (3 تير)
ژاپن ـ کلمبيا (کوئيابا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
يونان ـ ساحل عاج (فورتالزا ـ ساعت 17 به وقت محلي)
گروه D
14 جون (24 خرداد)
اروگوئه ـ کاستاريکا (فورتالزا ـ ساعت 16 به وقت محلي)
انگليس ـ ايتاليا (مانائوس ـ ساعت 21 به وقت محلي)
19 جون (29 خرداد)
اروگوئه ـ انگليس (سائوپائولو ـ ساعت 16 به وقت محلي)
20 جون (30 خرداد)
ايتاليا ـ کاستاريکا (رکيفه ـ ساعت 13 به وقت محلي)
24 جون (3 تير)
ايتاليا ـ اروگوئه (ناتال ـ ساعت 13 به وقت محلي)
کاستاريکا ـ انگليس (بلوهوريزنته ـ ساعت 13 به وقت محلي)
گروه E
15 جون (25 خرداد)
سوئيس ـ اکوادور (برازيليا ـ ساعت 13 به وقت محلي)
فرانسه ـ هندوراس (پرتوآلگره ـ ساعت 16 به وقت محلي)
20 جون (30 خرداد)
سوئيس ـ فرانسه (سالوادور ـ ساعت 16)
هندوراس ـ اکوادور (کوريتيبا ـ ساعت 19)
25 جون (4 تير)
هندوراس ـ سوئيس (مانائوس ـ ساعت 16)
اکوادور ـ فرانسه (ريودوژانيرو ـ ساعت 17)
گروه F
15 جون (25 خرداد)
آرژانتين ـ بوسني هرزگوين (ريودوژانيرو ـ ساعت 19)
16 جون (26 خرداد)
ايران ـ نيجريه (کوريتيبا ـ ساعت 16)
21 جون (31 خرداد)
آرژانتين ـ ايران (بلوهوريزونته ـ ساعت 13)
نيجريه ـ بوسني هرزگوين (کوئييابا ـ ساعت 18)
25 جون (4 تير)
نيجريه ـ آرژانتين (پورتوآلگره ـ ساعت 13)
بوسني هرزگوين ـ ايران (سالوادور ـ ساعت 13)
گروه G
16 جون (26 خرداد)
آلمان ـ پرتغال (سالوادور ـ ساعت 13)
غنا ـ آمريکا (ناتال ـ ساعت 19)
21 جون (31 خرداد)
آلمان ـ غنا (فورتالزا ـ ساعت 16)
22 جون (يکم تير)
آمريکا ـ پرتغال (مانائوس ـ ساعت 15)
26 جون (5 تير)
آمريکا ـ آلمان (رکيفه ـ ساعت 13)
پرتغال ـ غنا (برازيليا ـ ساعت 13)
گروه H
17 جون (27 خرداد)
بلژيک ـ الجزاير (بلوهوريزونته ـ ساعت 13)
روسيه ـ کره جنوبي (کوئييابا ـ ساعت 18)
22 جون (يکم تير)
بلژيک ـ روسيه (ريودوژانيرو ـ ساعت 19)
کره جنوبي ـ الجزاير (پورتوآلگره ـ ساعت 13)
26 جون (5 تير)
کره جنوبي ـ بلژيک (سائوپائولو ـ ساعت 17)
الجزاير ـ روسيه (کوريتيبا ـ ساعت 17)
نظرات شما عزیزان: